Адвокат Сергій Ярмак.

Адвокат Ярмак Сергій Валерійович – адвокат Національної Асоціації Адвокатів України, член Всеукраїнської громадської організації “Асоціація правників України”.

Я є засновником та керуючим Адвокатським Бюро “Сергія Ярмака”, яке створено для більш ефективного та продуктивнішого надання адвокатських та юридичних послуг як громадянам, у всіх сферах їх життєдіяльності, так і юридичним особам (установам, організаціям, підприємствам та підприємцям).

В 1999 році закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ, здобув вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство».

До 2003 року працював в органах внутрішніх справ на посаді слідчого, старшого слідчого та начальника слідчого відділення.

З 2003 року здійснюю адвокатську діяльність на підставі Свідоцтва на право зайняття адвокатською діяльністю №1106, виданого Харківською обласною кваліфікаційно – дисциплінарною комісією адвокатури 05.09.2003 року.

Беру участь у судових процесах з розгляду кримінальних, цивільних та адміністративних справ у судах першої інстанції, апеляційних судах, а також у Верховному Суді.

Здійснюю захист клієнтів у кримінальних провадженнях, які перебувають у провадженні органів досудового розслідування (національної поліції, Служби Безпеки України (СБУ), Державного Бюро Розслідувань (ДБР).