адвокат харьков, адвокат в харькове, адвокат по уголовным делам харьков, семейный адвокат харьков, адвокат по гражданским делам харьков, адвокат

Ласкаво просимо


Адвокатське Бюро «Сергія Ярмака» створено з метою надання Вам кваліфікованих юридичних послуг та професійної правничої допомоги у всіх сферах Вашої життєдіяльності.

Я представляю Бюро як його засновник, керуючий та адвокат, і основне моє завдання – це допомогти Вам врегулювати проблему, що виникла, і досягти бажаного результату шляхом найменших витрат і втрат для Вас.

Основними напрямками діяльності Бюро є: надання правової допомоги громадянам, установам та організаціям у різних сферах цивільного, трудового, сімейного, кримінального, адміністративного та податкового законодавства. Маючи значний (понад 24 роки) і позитивний досвід роботи в зазначених галузях права, я гарантую своїм клієнтам оптимальні рішення, абсолютну конфіденційність та збереження адвокатської таємниці.

Кожен випадок є унікальним, і саме тому немає стандартних ситуацій, як і немає стандартних рішень. Я застосовую індивідуальний підхід до кожного клієнта та надаю йому повну та об'єктивну інформацію для прийняття рішення у тій чи іншій ситуації.Керуючий Бюро
Адвокат Сергій ЯРМАК

Ми більше, ніж звичайне бюро

21

рік стажу за фахом

53

Справи у провадженні

417

Виграних справ

24год/добу

на зв'язку

Найбільш поширені питання

1 Скільки коштують Ваші послуги?
Вартість послуг адвоката визначається у кожному конкретному випадку індивідуально. При цьому враховується низка таких чинників, як поточні витрати адвоката на участь у справі; кількість сторін у справі чи кількість підозрюваних у кримінальному провадженні; обсяг позовних вимог чи кількість епізодів злочинної діяльності, за якими повідомлено про підозру; накладні витрати тощо. У розділі «Вартість послуг» наведено базові тарифи, які є відправною точкою та остаточно затверджуються лише після особистої консультації клієнта з адвокатом.
2Чи можу я отримати юридичну консультацію по телефону?
Так, Ви можете отримати усну консультацію адвоката по телефону, попередньо поставивши питання та оплативши консультацію у зручній для Вас формі (грошовий переказ, поповнення карткового рахунку). Так само Ви можете дистанційно замовити, оплатити та отримати письмову юридичну консультацію або складання процесуального документу.
3Чи можливий виїзд адвоката до клієнта для супроводу угоди у місці її укладання?
Так, адвокат може виїхати до клієнта для супроводу укладання угоди. У такому разі оплата роботи адвоката провадиться погодинно виходячи з фактично витраченого часу на надання юридичної допомоги, але не менш як за дві години.
4Чи можливе ведення адвокатом моєї цивільної справи в суді таким чином, щоб я не був присутній у судових засіданнях?
Так, адвокат може повністю представляти Ваші інтереси в суді на підставі Договору про надання правничої допомоги (наявність нотаріально завіреної довіреності не є обов'язковою) та Ваша присутність у судових засіданнях не обов'язкова (за винятком кримінальних проваджень та деяких категорій справ, пов'язаних зі шлюбно-сімейними відносинами).
5На веденні якої категорії справ Ви спеціалізуєтесь?
Маючи значний досвід роботи у сфері надання юридичних послуг, я спеціалізуюсь як на веденні цивільних справ (сімейні справи, питання пов'язані зі спадщиною, супровід угод з нерухомістю, суперечки з банками, повернення боргів та відшкодування збитків тощо), так і на захисті прав та інтересів громадян (підозрюваних, обвинувачених, потерпілих, свідків) в органах досудового розслідування та в судах в рамках кримінальних проваджень. Крім того, я надаю юридичну допомогу іноземцям з усіх питань, пов'язаних з їх перебуванням в Україні, а також з питань їх взаємодії з органами міграційної служби.

Про себе


Ярмак Сергій Валерійович.

Адвокат


Адвокат Національної Асоціації Адвокатів України, член Всеукраїнської громадської організації “Асоціація правників України”, засновник Адвокатського Бюро "Сергія Ярмака".

Про себе
parallax background

Вартість послуг